Przedszkole Nr 139

Dzień ziemniaka, festyn rodzinny

W piątek 6 października nasze Przedszkole zamieniło się w kolorowy zakątek pełen rozmów, zabawy i śmiechu. I niby na codzień jest podobnie, ale tym razem było nas o wiele, wiele więcej. Odbył się festyn rodzinny. Były dzieci, rodzice, dziadkowie, nauczyciele. Nad bezpieczeństwem czuwała Pani Dyrektor Edyta Kaczmarczyk. Rodzice jak zwykle zaskoczyli! Największe wrażenie zrobił na wszystkich zespół artystów pod chmurką złożony z trzech tatusiów naszych podopiecznych. Grali na instrumentach. Nie jedna para nóg zatańczyła.

Można było zrobić sobie warkoczyka, gniotka, uczestniczyć w zabawach ruchowych szkoleniu piłkarskim, zrobić uroczego jeża z ziemniaka lub drzewko z liści. Można było też uczestniczyć w zwariowanych eksperymentach.

Zrobić zdjęcie w fotobudce. Trzeba wspomnieć jeszcze o pysznych wypiekach przygotowanych przez rodziców. Wspaniałą pogoda przyciągnęła wiele osób, także tych, którzy ukończyli już nasze przedszkole. Wielkie brawa dla wszystkich, którzy pomogli w zorganizowaniu festynu. DZIĘKUJEMY! 🙂