Zajecia dodatkowe

Zapraszamy na nasze zajęcia dodatkowe.

• zajęcia rytmiczne
    Zajęcia umuzykalniające prowadzi Pani Ania. Zajęcia są prowadzone na sali gimnastycznej przy akompaniamencie pianina.
    Dzieci uczą się nowych piosenek, tańców, poznają instrumenty perkusyjne. Zajęcia są organizowane dwa razy w tygodniu ww wtorki i czwartki pomiędzy godziną 13.00 a 15.00, trwają pół godziny.
    Nasze dzieci bardzo lubią śpiewać i uczestniczyć w umuzykalnieniu. Z Panią Anną oraz swoimi Paniami przygotowują również utwory i tańce na różne okazje np.: „Dzień Babci i Dziadka”, „Dzień Mamy i Taty”.
  • gimnastykę korekcyjną

Gimnastykę korekcyjną prowadzi Pani Katarzyna. Zajęcia z gimnastyki odbywają się również na przestronnej sali gimnastycznej. Dzieci bardzo chętnie wykonują ćwiczenia korekcyjne. Pani Kasia przygotowuje również wiele zabaw ruchowych. Dzieci mają możliwość ćwiczyć na materacu, równoważni, drabinkach. Dzięki gimnastyce dzieci poprawiają swoją sprawność fizyczną, poznają nowe zabawy ruchowe. Gimnastyka korekcyjna trwa pół godziny, odbywa się dwa razy w tygodniu w poniedziałki i środy pomiędzy 13.00 a 15.00.

Zajęcia dodatkowe są bezpłatne w związku z nowelizacją Ustawy o Systemie Oświaty.