Wrześniowa adaptacja

Wrzesień w grupie Rybek, upłynął na adaptacji. Maluszki przyzwyczajały się do nowego miejsca, sali, pań a także uczyły się rozłąki ze swoimi rodzicami. Wszystkie Rybki super sobie z tym poradziły i radzą nadal. Jesteśmy z nich dumne i z zadowoleniem obserwujemy jak wspólnie się bawią, wychodzą na spacery, spożywają posiłki, jak świetnie pomagają sobie nawzajem. Są coraz bardziej samodzielne. Z zainteresowaniem tworzą swoje arcydzieła plastyczne i uczą się nowych piosenek i tańców. Tworzą się pierwsze przyjaźnie. Choć czasem zdarza się też kłótnia o zabawkę. Uczymy się rozwiązywać problemy z pomocą Pani Moniki. Najważniejsze że czuliśmy się w Przedszkolu bezpieczne. A do tego miło spędzamy w nim dzień. Oby tak dalej!!!